Odzież męska marki Crux projektowana i produkowana jest przez polską firmę Vistar z Krakowa, a każda kolekcja odzwierciedla najnowsze trendy w modzie męskiej. Garnitury z najnowszej linii Cruxa to idealne połączenie najwyższej jakości materiałów i doskonałego kroju, co czyni je odpowiednim strojem dla nowoczesnego mężczyzny, zarówno na oficjalne jak i weekendowe spotkania.

Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z siedmioma salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką oraz czterogwiazdkowego hotelu Qubus. Ponadto już wkrótce na terenie centrum zostanie oddana do użytku atrakcyjna część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu galerii. Sfera dysponuje parkingiem na 2,2 tys. miejsc.

Od lutego br. Galeria Sfera jest obecna na portalu społecznościowym Facebook. Wszyscy fani na funpagu centrum są na bieżąco informowani o promocjach, nowych sklepach i usługach dostępnych w galerii. Sfera organizuje także konkursy i interaktywne zabawy dla użytkowników portalu.