Najnowszy salon jest dostępny w PH Bielany w galerii wnętrz Interio, w której mieszczą się głównie sklepy meblowe. JMB Design oferuje kompleksowe rozwiązania do sypialni, od łóżek, stelaży i materaców po sypialniane akcesoria: kołdry, poduszki, pościel oraz szlafroki. Firma realizuje również zamówienia indywidualne, produkując meble pod wymiar.

– JMB Design to marka kojarzona z wysoką jakością, solidnością i nowoczesnością – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany. – Właśnie taki asortyment chcemy proponować naszym klientom – dodaje.

W Parku Handlowym Bielany można znaleźć kompleksową ofertę dla osób urządzających, remontujących czy też odświeżających swoje domy lub mieszkania – od materiałów budowlanych, aż po akcenty dekoratorskie. Obiekt jest największym na Dolnym Śląsku centrum wyposażenia wnętrz.

Jednak oferta Parku uzupełniona jest także o propozycję modową. Klienci na terenie kompleksu handlowego mogą zrobić zakupy zarówno w OBI, Ikea, w salonach Elektro World, Kler, Meble Polonia, jak i w sklepach Reserved, H&M, Cubus, KappAhl, Monnari, Orsay, Willsoor, Wrangler Lee i J&R. Znajdują się tu także punkty usługowe, drogerie i apteka oraz delikatesy Alma i hipermarket Tesco.