Intimissimi to włoska marka specjalizująca się w bieliźnie damskiej i męskiej. Jej znaki rozpoznawcze to: wyszukany styl, niepowtarzalne wzory, krótkie serie oraz doskonała jakość. Kolekcja Intimissimi składa się z części podstawowej, dostępnej w sklepach przez cały rok oraz z propozycji sezonowych. Oprócz bielizny osobistej damskiej i męskiej firma proponuje także bluzki, koszulki nocne, ubiory typu „easywear” oraz całą gamę akcesoriów. Kategorie produktów w sklepie: bielizna damska i męska (kolekcja Basic oraz sezonowa), pidżamy damskie i męskie (kolekcja Basic oraz sezonowa), koszulki nocne, bluzki damskie zarówno sportowe jak i eleganckie (z jedwabiu) i akcesoria. Intimissimi jest młodszą siostrą marki Calzedonia, która powstała we Włoszech w 1987roku w Weronie.

Nowością w galerii Poznań Plaza jest także sklep Lego Wear, który oferuje bogaty wybór odzieży dziecięcej, zgodnej z najnowszymi trendami mody. Ubranka są projektowane w oparciu o potrzeby i wymagania dzieci. Gustowne, wygodne, przyjazne i funkcjonalne ubrania produkowane są z najwyższej jakości tkanin i materiałów. Kolekcje Lego Wear projektowane są zgodnie z rozwojem dzieci w różnych kategoriach wiekowych.

Poznań Plaza jest pierwszym Centrum w mieście harmonijnie łączącym w sobie funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny: 10 sal kinowych, w tym pierwsze w Polsce Zachodniej trójwymiarowe kino IMAX, Fantasy Park zapewniający szeroka gamę rozrywki (w tym m.in.: kręgielnie, stoły bilardowe, gry komputerowe, dyskoteka, samochodziki, plac zabaw dla dzieci), a ponadto supermarket Piotr i Paweł oraz około 150 butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej i obuwia oraz wiele punktów usługowych.