Lokal w koszalińskiej Galerii Kosmos będzie pierwszym salonem firmy na Pomorzu Środkowym. Klub oferuje najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń, salę do indoor cyclingu, wielofunkcyjne systemy do ćwiczeń siłowych oraz innowacyjne formy treningu grupowego. Klub mieści się na poziomie +1 galerii.

W związku z otwarciem nowego salonu już od połowy kwietnia na parterze Galerii Kosmos działał punkt informacyjny, który umożliwiał klientom zapisanie się na poszczególne zajęcia.

Pure Fitness doskonale wpisuje się w funkcjonujący tenant-mix obiektu, na który składają się kręgielnia MK Bowling i supermarket Piotr i Paweł. – Galeria Kosmos to nowa jakość na rynku miast średnich. Jest to obiekt profilowany jako centrum rozrywkowo – rekreacyjne. Kręgielnia, bilard, dyskoteka czy fitness odpowiadają na potrzeby koszalinian w zakresie aktywnego spędzania wolnego czasu. To jedyne tego typu miejsce w mieście i okolicach – dodaje Agnieszka Tomczak-Tuzińska dyrektor ds. marketingu Caelum Development.

Galeria Kosmos to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym centrum 110-tysięcznego Koszalina, należący do grupy inwestycyjnej Caelum Development. Obiekt otwarty w 2009 roku dysponuje powierzchnią najmu blisko 5,5 tysiąca metrów kwadratowych. Do dyspozycji klientów znajduje się także podziemny parking na 80 samochodów.