– Informujemy, że pozyskaliśmy kolejnego strategicznego najemcę, który wzbogaci ofertę obiektu, tym bardziej, że otworzy się jako pierwszy i jedyny salon tej marki w mieście – mówi Radosław Gadomski, Retail Director BOIG Property Consulting.

Empik to firma zajmująca się sprzedażą książek i płyt, prasy, programów oraz gier komputerowych. Sukcesywnie poszerza swoją sieć nie tylko w największych miastach w Polsce, lecz także w średnich i mniejszych miejscowościach. Obecnie w Polsce działa ponad 150 nowoczesnych salonów tej marki. Powierzchnia otwieranych placówek mieści się w granicach od 250 mkw. (salony partnerskie) do nawet 4 tys. mkw. w atrakcyjnych punktach miast oraz w najpopularniejszych centrach handlowych.

W dwupoziomowej galerii Dekada znajdzie się około 16 lokali handlowo-usługowych. Najemcami centrum są m.in.: supermarket Tesco, market z elektroniką RTV Euro AGD, sieci obuwnicze CCC należące do spółki NG2. Ponadto w centrum swoje sklepy otworzą: Deichmann, drogeria Rossmann, salon TP SA, apteka oraz operatorzy telefonii gsm Plus i Play.

Centrum handlowe Dekada Skierniewice powstaje przy zbiegu ulic Reymonta i 25-lecia PRL. To nowoczesny obiekt handlowy liczący blisko 4,8 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 3,35 tys. mkw. powierzchni handlowej. Deweloperem jest spółka Skierniewice Investment, która powierzyła całość prac związanych z realizacją obiektu spółkom tworzącym The Blue Ocean Investment Group (BOIG).