Otwarty na parterze wrocławskiego centrum handlowego (w sąsiedztwie salonu EMPiK oraz sklepu C&A, tuż przy wejściu głównym) butik Swiss stanowi uzupełnienie dotychczasowego portfolio Magnolia Parku w zakresie firm jubilerskich. Na terenie obiektu działają już Apart, Chrono – Geneva, Pandora, Six, Swarovski oraz Yes. Teraz klienci mają dodatkowo dostęp do wyrobów biżuteryjnych takich brandów jak Giorgio Armani, Hugo Boss czy Tommy Hilfiger. Stanowią one część asortymentu sprzedawanego właśnie w butiku Swiss. Dostępny jest w nim również spory wybór zegarków światowych marek jak Fossil, Michael Kors, Diesel, ck czy Tissot.

Sieć Swiss w Polsce tworzy już niemal 70 sklepów z zegarkami i biżuterią zlokalizowanych w największych miastach w kraju. Nadal jest ona powiększana. Biznesowa działalność Swiss bazuje na doświadczeniu zdobytym za sprawą ponad dziesięcioletniej obecności w Polsce.

W Magnolia Park firma dołączyła do grona około 230 najemców. Ich sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne funkcjonują w jednym z największych centrów handlowych na Dolnym Śląsku, działają na łącznej powierzchni 74,4 tysięcy metrów kwadratowych.