Na forum chcemy poszukać najemców

Dla potencjalnych gości, nie tylko najemców, ale i przedstawicieli deweloperów i funduszy inwestycyjnych, będzie to okazja do zapoznania się niemalże ze wszystkimi kluczowymi projektami powstającymi w najbliższym czasie w Polsce. Wrześniowe forum to także doskonały sposób na zareklamowanie się przez uczestników, a w dalszej kolejności zawieranie transakcji.

Resco planuje zaprezentować na targach trzy lub cztery projekty. Nie ukrywam, że będę starał się wykorzystać te dwa dni do zamknięcia kilku kluczowych dla mnie kwestii umowami lub listami intencyjnymi. Mam nadzieję podpisać je właśnie podczas targów. Liczę, że wśród uczestników i zaproszonych gości znajdziemy przyszłych najemców.

Jestem przekonany, że Shopping Center Forum ma szansę stać się platformą konkurencyjną dla targów MAPIC i jedną z kluczowych imprez w regionie Europy Środkowej i Centralnej. Zatem zarówno dla firm, które planują dalszą ekspansję, jak i tych, które rozważają zakup gotowych projektów impreza ta powinna stać się kluczowym spotkaniem. Możliwe nawet, że w związku z dużym zainteresowaniem, w przyszłości forum zostanie przedłużone z dwóch do trzech dni, podczas których spotkaniom biznesowym towarzyszyć będą bardzo korzystne dla uczestników wydarzenia medialne.