Firma Elbis, która zajmuje się sprzedażą produktów od drobnego AGD po artykuły dziecięce (wózki, rowerki, foteliki, zabawki edukacyjne), wynajęła w centrum handlowym 116 mkw.

Do najemców Gemini Park Bielsko-Biała dołączył również salon fryzjerski Claudio Contini, który otworzył swój lokal na 70 mkw. Usługi obejmują zarówno diagnozę stanu włosów, pielęgnację, jak i stylizację fryzury. W salonie zainstalowano nowoczesną myjkę fryzjerską z koloroterapią, muzykoterapią oraz masażem Shiatsu. To pierwszy salon w Polsce, który dysponuje takim urządzeniem.

Z kolei firma Gatta, producent wyrobów pończoszniczych, odświeżyła swój lokal znajdujący się na parterze galerii. Sklep zyskał nowoczesne wnętrze, przearanżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Salon ma powierzchnię 61 mkw. Jest to drugi punkt handlowy tej firmy w mieście. Produkty marki Gatta są dostępne w ponad 70 salonach firmowych w największych miastach Polski.

– Aktualnie trwają zaawansowane prace nad koncepcją rozbudowy naszego obiektu i strategią wprowadzenia kolejnych najemców, którzy uatrakcyjnią centrum o nowe marki modowe, jak również usługi – mówi Anna Waluś, zastępca dyrektora zarządzającego Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.