Na specjalne oferty będzie można polować w galerii w godzinach 20:00-24:00. Ze szczegółową ofertą Nocy Zniżek będzie można zapoznać się na stronie internetowej galerii, Facebooku oraz na plakatach. Sobotnia akcja nawiązuje do obecnego festiwalu mody Wisła Street Fashion Festival skierowanego do osób wyróżniających się w tłumie ciekawym wyglądem i niespotykanym stylem. Finał WSFF już 21 maja w Galerii Wisła – w jury oceniającym uczestników zasiądzą: Tomasz Jacyków i Tomasz Kin. Na zwycięzcę czeka dwuosobowy wyjazd do Londynu.

Kampania promująca Noc Zniżek wizualnie nawiązuje do projektu Wisła Street Fashion Festival, rozpoczęła się 9 maja i objęła bilbordy, plansze LED w Płocku i Sierpcu, reklamę radiową (Eska), prasę (Gazeta Wyborcza, Tygodnik Płocki) oraz reklamę w internecie.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu 2,5 roku działalności centrum ugruntowało sobie pozycję rynkową oraz zdobyło grono stałych klientów. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają w tym przypadku punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.