Pomysł aplikacji mobilnej to nowatorskie rozwiązanie, które niesie ze sobą korzyści zarówno dla zarządcy galerii, jej najemców, jak i samych klientów. Instalując w telefonie mobilną aplikację użytkownicy będą w stałym kontakcie ze swoimi ulubionymi sklepami w Sadyba Best Mall. Aplikacja daje dostęp do bieżących informacji z życia galerii. Informuje o nowościach, eventach i atrakcjach przygotowywanych na terenie centrum.

Przydatną funkcją jest wyszukiwanie promocji. W łatwy i intuicyjny sposób możliwe jest przeszukiwanie aktualnych ofert promocyjnych poszczególnych sklepów. Umieszczona w aplikacji lista salonów pozwala trzymać rękę na pulsie, aby nie umknęła żadna okazja – zapewniają przedstawiciele Sadyba Best Mall. Dodatkowo, dzięki aplikacji, wolną chwilę można zawsze spędzić rozwiązując np. quiz, którego wyniki określą styl bycia, jaki preferuje odpowiadająca na pytania osoba.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w iTunes Store oraz Android Market: http://itunes.apple.com/br/app/sadyba-best-mall/id432196838?mt=8  lub https://market.android.com/details?id=pl.xpression.sadyba