W swojej ofercie Okay posiada pełen asortyment odzieżowy dla różnej grupy wiekowej, jak również obuwie, dodatki, bieliznę i artykuły jubilerskie. Marka Okay sprzedaje kolekcje takich firm jak: Heavy Duty, Autenic Style, Cornette, Madame, Fasion Freinds czy wywodzący się z Nowego Yorku sportowy Brand Tehnix.

Okay Multibrand Shops zainspiroway został systemami multibrandowymi rozwijającymi się w szybkim tempie w Wielkiej Brytanii. Polegają on na pomyśle, niespopularyzowanym jeszcze w Polsce, którego celem jest posiadanie w sklepie wielu brandów odzieżowych, obuwniczych oraz jubilerskich, ze szczególnym uwzględnieniem tych pierwszych. Centrala Okay Multibrand Shops otworzyła przez pięcioletni okres działalności 70 sklepów Okay Multibrand Shops na terenie całej Polski.

Galeria Nowy Świat działa na rzeszowskim rynku od roku 2009. Dysponuje blisko 31 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego powierzchnia najmu stanowi około 22 tys. mkw. W czteropoziomowym obiekcie jest miejsce na ok. 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Nowy Świat jest sztandarową inwestycją firmy Womak.