Funk’n’Soul to miejska marka odzieżowa. Projektanci firmy tworzą odzież o wyrazistym stylu. Sieć posiada ponad 110 salonów monobrandowych w całej Polsce oraz kilkadziesiąt punktów na terenie Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji. Celem firmy na najbliższe lata jest dalsze powiększanie liczby salonów monobrandowych, umacnianie pozycji marki w Polsce oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Z kolei Takko Fashion oferuje ubrania dla dorosłych. Firma jest obecny na polskim rynku od marca 2008 roku. Obecnie działa około 1400 sklepów tej sieci w całej Europie. Co roku, na terenie całej Polski otwierane są nowe sklepy.

Galeria Gniezno funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Ma ponad 17,4 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której działa blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Centrum dysponuje bezpłatnym parkingiem na 644 miejsca. Znajdują się tu między innymi apteka, biuro podróży, salon optyczny oraz cukiernia. Główną zaletą galerii jest duża liczba różnorodnych sklepów oferujących galanterię skórzaną, obuwie oraz odzież damską i męską. Największe powierzchnie w Galerii Gniezno zajmują m.in. Kino Helios oraz sklepy: Jysk, H&M i Reserved. Centrum zarządza Grupa Apsys.