Butik W.Kruk w Galerii Twierdza to 72. punkt handlowy tej marki. W sklepie klienci będą mogli nabyć złotą i srebrną biżuterię, kamienie szlachetne oraz kolekcje autorskie. Z okazji otwarcia firma przygotowała specjalne oferty promocyjne na biżuterię i zegarki.

W tym roku W.Kruk planuje otworzyć około 25 salonów w miastach z dużym potencjałem konsumpcyjnym. Nowe lokale powstaną jeszcze m.in. w Galerii Kaskada w Szczecinie, rozbudowanej części Galerii Echo Kielce oraz w nowej części Silesia City Center.

W.Kruk to najstarsza firma jubilerska w Polsce. Sieć posiada prawie 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii proponuje znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych. Firma należy do Grupy Vistula.

Galeria Twierdza w Zamościu to 31,5 tys. mkw. powierzchni. Wybudowano tu również parking na 850 miejsc. Wśród najemców są takie marki jak: Media Markt, supermarket spożywczy Intermarche, brytyjski Marks&Spencer, H&M, Reserved, Orsay, CCC, New Yorker, Cropptown, House, Douglas, Rossmann.

Iwestorem centrum jest legnicki deweloper – Rank Progress. Firma zajmuje się także komercjalizacją obiektu.