Wśród nowych najemców centrum znajdą się również: kino Helios, Reserved, Cropptown, House, Mohito oraz sklep Home&You.

Centrum Handlowe Wzgórze w Gdyni zostanie przebudowane według nowej koncepcji architektonicznej. Na łącznej powierzchni handlowej 68 tys. mkw. dwupoziomowego obiektu znajdzie się 270 sklepów. Parking pomieści 1,9 tys. aut. Przestrzeń handlowa Wzgórza koncentrować się będzie wokół trzech stref: artykułów codziennej potrzeby, rozrywki i wypoczynku (kino, kawiarnie i restauracje) oraz sklepów z odzieżą (fashion mix).

Galeria położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie śródmieścia i głównych szlaków komunikacyjnych Trójmiasta, pomiędzy zalesionymi wzgórzami otaczającymi Gdynię a centrum miasta, wzdłuż wielopasmowej Drogi Gdyńskiej.

Firma Mayland Real Estate, która odpowiada za rozbudowę galerii, planuje w najbliższych latach budowę centrów handlowych o łącznej powierzchni około 240 tys. mkw. GLA. W trakcie realizacji są projekty m.in.: CH Jantar w Słupsku, Serenada w Krakowie oraz Aleja Słońca w Szczecinie. Ponadto 14 kwietnia br. Mayland Real Estate i władze Rzeszowa podpisały umowę, która otwiera możliwości realizacji inwestycji Bella Dolina. Firma przygotowuje się do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę. Galeria będzie miała powierzchnię 90 tys. mkw. GLA. Otwarcie centrum zaplanowano na 2013 rok.