Salon zostanie otwarty na poziomie „0”. Bandolera zajmie lokal o powierzchni 78 mkw. W sklepie będzie dostępna odzież damska. Projektanci firmy adresują swoje kolekcje do kobiet dynamicznych, niezależnych, aktywnych zawodowo. Markę Bandolera budują młodzi ludzie, świadomi zmieniających się trendów modowych, którzy chcą wyrazić swój indywidualny styl bycia i odróżnić się od innych. W ofercie sklepów sieci znajduje się fasony od eleganckich po sportowe. Pre-opening Millenium Hall Square odbędzie się 4 lipca 2011 roku.

Millenium Hall zlokalizowane jest na głównej arterii handlowej Rzeszowa, przy skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto i Karowej, na największym pod względem liczby mieszkańców osiedlu „Nowe Miasto”. W najbliższej odległości od centrum handlowego mieszka około 55 tys. osób, natomiast w odległości około 60 min. jazdy samochodem  – w przybliżeniu 690 tys. mieszkańców.

Millenium Hall ma 110 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdzie się  około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średnio-powierzchniowych. Ostatnio do najemców galerii handlowej dołączyły: odzieżowy Bytom, a także prowadzący sprzedaż galanterii skórzanej Ochnik. Umowę najmu podpisała również popularna sieć H&M.