Sklep TK Maxx zacznie funkcjonować wraz z otwarciem nowej Galerii Echo, w sierpniu tego roku. W salonach tej marki można nabyć ubrania, obuwie, akcesoria i artykuły dla domu sygnowane przez renomowane marki i sławnych projektantów. Firma działa w oparciu o strategię „off price” i sprzedaje produkty w obniżonej cenie. Zniżki sięgają nawet 60 proc.

TK Maxx należy do amerykańskiej Grupy TJX Companies, która posiada ponad 2,5 tys. sklepów w USA i Kanadzie oraz ponad 250 punktów w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemczech. W Polsce do tej pory otwarte zostały sklepy m.in. w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu.

W nowej Galerii Echo w Kielcach znajdzie się blisko 300 sklepów i punktów usługowych. Na poziomach -1, 0 i +1 przewidziana została oferta handlowo-usługowa wraz z licznymi restauracjami, kawiarniami i fast-food. Ostatnią kondygnację przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji 12-torową kręgielnię, siłownię, fitness, a dla dzieci stworzona zostanie bawialnia o powierzchni ok. 300 mkw. Również na drugim poziomie Galerii Echo zlokalizowana będzie Dekorada z ofertą wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Powierzchnia całkowita Galerii Echo to 159 tys. mkw., z czego powierzchnia przeznaczona na wynajem wyniesie 70 tys. mkw. Klienci będą mogli korzystać z około 2,3 tys. miejsc parkingowyvh