Powierzchnie pod handel znajdują się m.in. przy ul. Dalanowskiej w Warszawie oraz przy ul. Pawiej w Piasecznie. Na 2011 i 2013 rok firma zapowiada powstanie kolejnych lokali handlowych na wynajem. – Rozważamy również budowanie galerii handlowych na posiadanych przez nas nieruchomościach – powiedział prezes Prestige Piotr Puchała. Na razie szczegóły inwestycji nie są znane.

Komercjalizacją powierzchni handlowych, których właścicielem jest firma Prestige, zajmuje się zespół RetPro. Do jego zadań należeć będzie także monitorowanie nowych projektów. – Chcemy koncentrować się na kolejnych inwestycjach deweloperskich, a profesjonalny zarządca pomoże nam na każdym etapie rozwoju inwestycji, począwszy od projektowania, poprzez komercjalizację i zarządzanie – dodaje Piotr Puchała.

Prestige działa na rynku nieruchomości. Prowadzi działalność deweloperską i wykonawczą. Spółka rozpoczęła działalność w 1992 roku jako kilkuosobowa rodzinna firma zajmująca się land development, pośrednictwem, doradztwem inwestycyjnym i kredytowym. Od tamtego czasu systematycznie poszerza działalność o kolejne segmenty rynku nieruchomości.

RetPro Retail Property Management realizuje projekty związane z komercjalizacją oraz zarządzaniem centrami handlowymi. Wśród klientów firmy znajdują się m.in.: Galeria Mrówka w Ciechanowie, Galeria Bem w Zambrowie, Górczewska 228.pl, Galeria Łomża oraz Galeria Resovia w Rzeszowie.