Jacqueline Riu to francuska marka mody damskiej z prawie 40-letnią tradycją. Aktualnie firma posiada około 250 salonów na całym świecie (w Polsce, Francji, Belgii i Arabii Saudyjskiej). Na polskim rynku Jacquline Riu pojawiła się w 2001 roku.

Centrum handlowo-rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki powstało we Wrocławiu cztery lata temu. W czterokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni całkowitej 130 tysięcy metrów kwadratowych mieści się ponad 200 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych, reprezentujących znane marki polskie i zagraniczne. Dodatkowo dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest parking na 1400 miejsc. Oprócz oferty handlowej, Pasaż Grunwaldzki proponuje szereg atrakcji, wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Mieści się w nim również 11-salowe Multikino.

Firma Echo Investment planuje rozbudowę obiektów. Złożyła w tej sprawie pozwolenie na rozbudowę. Niedługo po otrzymaniu decyzji, na przełomie czerwca i lipca, rozpoczną się prace przygotowawcze. Teren przy obiekcie zostanie uporządkowany i nastąpi tzw. przekładka sieci ciepłowniczej. Rozpoczęcie faktycznej budowy nowej części Echo Investment zaplanowało na wrzesień. Nowa część zostanie oddana do użytku jesienią przyszłego roku. Dzięki inwestycji Pasaż Grunwaldzki zwiększy powierzchnię GLA z 50 do ponad 62 tys. mkw.