Wszystkie produkty sprzedawane przez Elegancję wykonane są, z wykorzystaniem naturalnych surowców, w technologii „hand made”. Salon, który powstanie w Millenium Hall zaoferuje między innymi wyroby marki Samsonite. Firma znana jest z produkcji walizek i akcesoriów bagażowych, a także galanterii skórzanej. Znajdą się w nim również towary innej, produkującej wyroby galanteryjne, marki – Valentini. W jej ofercie są teczki, torebki, portfele, paski.

Jak zapowiadają przedstawiciele Elegancji sklep w Millenium Hall będzie najnowocześniej urządzonym salonem tej firmy. Jego otwarcie nastąpi wraz z inauguracją centrum, czyli w październiku bieżącego roku.

Millenium Hall ma mieć 110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej, na której znajdzie się około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych. Centrum zlokalizowane jest na głównej arterii handlowej Rzeszowa, przy skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto i Karowej, na największym pod względem liczby mieszkańców osiedlu „Nowe Miasto”. W najbliższej odległości od niego mieszka około 55 tysięcy osób, natomiast w odległości około 60 minut jazdy samochodem – w przybliżeniu 690 tysięcy mieszkańców. Pre-opening Millenium Hall Square odbędzie się 4 lipca 2011 roku.