Michał Stanisz

Nowy obiekt powstanie u zbiegu ulic: Mełgiewskiej i Turystycznej. Na terenie inwestycji znajduje się budynek handlowy E.Leclerc, obok którego powstanie market Praktiker o powierzchni 8,82 tys. mkw. Umowa w tej sprawie została już podpisana. Na całość kompleksu będzie się także składać galeria o powierzchni ponad 5 tys. mkw. – będą ją tworzyć indywidualne lokale. Takie rozwiązanie umożliwi wejście do wybranego sklepu bezpośrednio z parkingu.

Pierwsze umowy najmu zostały już podpisane. – Obecnie trwają negocjacje z kolejnymi najemcami. Wśród potencjalnych klientów znajdują się m.in.: przedstawiciele branży odzieżowej, kosmetycznej i elektronicznej – mówi Peter Obernhuber, członek zarządu UBM.

Oprócz obiektu w Lublinie firma realizuje także centrum handlowe Galeria Szperk w Gdyni.
UBM Realitätenentwicklung AG jest spółką z siedzibą w Austrii obecnie działającą w 14 krajach europejskich, a w szczególności na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Od 1993 roku prowadzi czynną działalność w Polsce. Wśród obecnie realizowanych przez dewelopera inwestycji znajdują się: projekt biurowy – Poleczki Business Park w Warszawie, projekty mieszkaniowe – Oaza Kampinos w podwarszawskich Małocicach, Villa Galicja w Krakowie oraz Ogrody Bielańskie w Bielanach Wrocławskich.