W segmencie detalicznym dynamika firmy osiągnęła niemal 24 procent w hurtowym natomiast ponad 11 procent. Sprzedaż detaliczna Eko, w tym czasie, wzrosła o 19,7 procent do 237, 8 mln zł. W segmencie hurtowym obroty firmy spadły o 1,4 procent do wartości 97 mln zł.

To znacznie lepszy wynik niż w poprzednim okresie tego roku. W związku z tym Eko zapowiada kolejne inwestycje. Do końca roku ma działać co najmniej 300 placówek sieci Eko, podczas gdy w chwili obecnej jest ich 274. O kilkadziesiąt sklepów powiększy się sieć drogerii jaśmin, w ramach której obecnie działa 130 placówek. Rozwijać ma się również sieć franczyzowa Rabat Detal licząca już ponad 600 placówek. Do konca roku pojawi się 30 nowych sieci spożywczych Aligator. Jak podał zarząd, grupa ma również uczestniczyć w konsolidacji rynku handlowego.

Działalność Grupy Eko Holding koncentruje się w obszarach sprzedaży detalicznej i hurtowej. W skład Grupy wchodzi ponad 220 sklepów Eko, tworzących jedną z największych sieci supermarketów w Polsce, a także nowo pozyskane sklepy sieci Inter Kram i ponad 500 sklepów Rabat, objętych umowami franczyzowymi. Do Eko Holding należy również Polska Grupa Drogeryjna, lider hurtowej dystrybucji artykułów drogeryjnych w kraju. Działalność Grupy Eko Holding koncentruje się w obszarach sprzedaży detalicznej i hurtowej. W skład Grupy wchodzi ponad 220 sklepów Eko, tworzących jedną z największych sieci supermarketów w Polsce, a także nowo pozyskane sklepy sieci Inter Kram i ponad 500 sklepów Rabat, objętych umowami franczyzowymi. Do Eko Holding należy również Polska Grupa Drogeryjna, lider hurtowej dystrybucji artykułów drogeryjnych w kraju.24 marca 2010 r. Grupa Eko Holding zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jednym z celów emisyjnych był zakup nieruchomości pod nowe obiekty.