Jako pierwszy – bo jeszcze w tym miesiącu – rozpocznie działalność, oferujący wyroby skórzane, sklep Gino Rossi. Po nim, na początku czerwca – otwarty zostanie sklep z biżuterią Lolita. W przyszłym miesiącu zacznie funkcjonować także salon materacy Selene. Na czerwiec zaplanowano również otwarcie oddziału mBanku. Placówka zostanie ulokowana nieopodal sklepu RTV Euro AGD. Od lipca klienci centrum będą mogli także nadać listy i zapłacić rachunki w „okienku” Poczty Polskiej obok sklepu Leroy Merlin.Wśród najemców jest też butik z dodatkami, jak i sklep z akcesoriami do sypialni – klienci znajdą je w części galerii o nazwie strefa Las.

Z kolei duńska marka odzieżowa, Vero Moda, wynajęła w centrum salon o powierzchni 118 metrów kwadratowych. Będzie on się mieścił w części centrum o nazwie Ocean.

Oferta obuwnicza Portu Łódź zostanie wzbogacona o punkt rosyjskiej sieci Centro, która wynajęła 335 metrów kwadratowych powierzchni. Będzie to pierwszy salon tej firmy w Polsce. Asortyment nowego najemcy to przede wszystkim buty, ale także akcesoria: torebki, biżuteria, produkty do pielęgnacji i konserwacji obuwia, parasole oraz portfele.

Na terenie Portu Łódź znajduje się sklep Ikea, Leroy Merlin, Saturn, delikatesy Piotr i Paweł oraz ponad 140 sklepów. Wśród najemców centrum znajdują się także restauracje, kawiarnie i punktu usługowe.