Roccobarocco fashion proponuje ubrania eleganckie, na wielkie wyjścia i specjalne okazje. W ramach jednej marki firma proponuje kilka linii m.in. Roccobarocco show – z kolekcją sukni wieczorowych i koktajlowych, Roccobarocco, czyli wygodne stroje sportowe, linię jeans i rzeczy casual, oraz Roccobarocco RB – przygotowane z myślą o klientkach ceniących wygodę, lecz lubiących wyróżniać się w tłumie.

Marka Byblos jest dostępna na naszym rynku od kilku lat. Firma oferuje ubrania sportowe z metką Byblos blu. Z kolei linia Byblos women jest wybierana przez gwiazdy i osoby z pierwszych stron gazet.

Galeria Grafitt funkcjonuje na zielonogórskim rynku od 2004 roku. Obiekt znajduje się przy ul. Bohaterów Westerplatte 24. Całość budynku podzielona jest na kilka części. Parter i pierwsze piętro to przestrzeń handlowo-usługowa, a pozostałe kondygnacje: drugą, trzecią oraz dach zajmuje centrum parkingowe ze 150 miejscami dla samochodów. Obecnie mają tu swoją siedzibę m.in. sklepy: Reserved, Vertus, Oxide, Aryton.

Obecnie największym centrum handlowym w Zielonej Górze jest galeria Focus Mall, którą zbudowała spółka deweloperska Parkridge Retail. Powierzchnia całkowita tej dwukondygnacyjnej galerii to 48 tys. mkw. na której zlokalizowane jest 111 sklepów i punktów usługowych. Na zmotoryzowanych klientów czeka blisko tysiąc miejsc postojowych.