Zysk netto był o 11 procent wyższy od przewidywanego, który określono na poziomie 5,4 mln euro.
  Zysk operacyjny grupy spadł do 7,3 mln euro (bez kosztów przejęcia) z 15,4 mln euro sprzed roku. Osiągnięty wynik był o niemal 3 procent wyższy od prognoz rynkowych.

Spółka Cinema City ma podpisane umowy dzierżawy dla kolejnych pięciu multipleksów z około 60 ekranami w: Toruniu, Kielcach, Łodzi, Gdańsku i Lublinie. Kino w Toruniu firma planuje otworzyć w tym roku. Polska jest obecnie największym rynkiem działalności operatora, który posiada tutaj 46 procent wszystkich ekranów.

Cinema City International jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Izraelu operatorem kin wielosalowych (tzw. multipleksów). Spółka rozwija sieć nowoczesnych kin dla 175 tysięcy miejsc. W dziewięciu multipleksach działają trójwymiarowe kina Imax. W wybranych lokalizacjach, jak Cinema Park i Hokus Pokus w Polsce, spółka prowadzi centra edukacji i rozrywki. Kina Cinema City znajdują się w Polsce, Izraelu, na Węgrzech, w Czechach, Bułgarii, Rumunii oraz na Słowacji. Firma jest najszybciej rozwijającą się siecią kin w Europie. Ma podpisane umowy najmu dla około 350 ekranów w 34 multipleksach. A pod koniec tego roku sieć ma otworzyć 9-salowy kompleks ekranów (planowane otwarcie: koniec 2011 roku).