Firma e+ jest w części własnością Polenergii, spółki należącej do holdingu Kulczyk Investments. E+ zamierza rozwijać sieć punktów ładowania samochodów elektrycznych do 300 placówek. Będą one zlokalizowane w pobliżu centrów handlowych, biurowców i na osiedlach. W przyszłości spółka zamierza, oprócz usług związanych z doładowaniem samochodów, zająć się wypożyczaniem aut elektrycznych, serwisem oraz ich ubezpieczeniem.

Galeria Mokotów, Arkadia oraz centrum handlowe Warszawa Wileńska należą do firmy Unibail-Rodamco, która zarządza także tymi obiektami. Galeria Mokotów na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. W Arkadii na 287 tysięcy metrów kwadratowych zgromadzono około 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów oraz 30 restauracji i kawiarni. Z kolei w centrum Wileńska znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych.

Z kolei właścicielem i zarządcą Blue City jest Blue City sp. z o.o. W obiekcie działa ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Całkowita powierzchnia najmu centrum handlowego wynosi około 65 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej.