Bolesławiec City Center zlokalizowana będzie w ścisłym centrum Bolesławca, zaledwie 200 m od zabytkowego Rynku, na działce o wielkości 3850 metrów kwadratowych. Powierzchnia galerii wyniesie dziesięć tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej i biurowej. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, nowopowstające centrum jest już w ponad 50 procentach skomercjalizowane. Wśród zdeklarowanych najemców galerii są m.in.: Polo Market, Rossmann, Pepco, Apteka. Wkrótce zostanie również podpisana z operatorem RTV- AGD. 

Wszystko wskazuje na to, że to tylko początek serii inwestycji Antana. W rozmowie z Retailnet.pl, kierownik projektów spółki Edyta Bystra stwierdziła: – Zależy nam również na szybkim otwarciu galerii Calisia w Kaliszu. W chwili obecnej jesteśmy w trakcie komercjalizacji obiektu. Wystawiliśmy także na sprzedaż należącą do spółki działkę w Ziębicach, przy ul. Wałowej, o powierzchni 3600 metrów kwadratowych. Ma ona być przeznaczona pod budowę marketu spożywczego, ok. 800 mkw.

Antan jest grupą przedsiębiorstw, którą w roku 1950 stworzył Georg Faktor i która do dnia dzisiejszego w całości znajduje się w posiadaniu jego rodziny. Firma działa przede wszystkim na rynku nieruchomości. Od lat rozszerza działalność na różnorodne projekty w czterech krajach na świecie.

W poprzednich latach Antan zrealizował projekty o łącznej powierzchni 500 tysięcy metrów kwadratowych. Firma zakupiła również nieruchomości, których całkowita powierzchnia wynosi 500 tysięcy metrów kwadratowych. W chwili obecnej zarządza majątkiem o wartości ponad 1 mln euro.