Ponadto w sklepie z żywnością ekologiczną rozbudowano dział dziecięcy, w którym będzie można kupić ekologiczne ubranka, ręczniki kąpielowe, wielokrotne bio pieluszki, kosmetyki oraz jedzenie dla niemowlaków. Nową przestrzeń zyskał także dział żywności bezglutenowej i dla diabetyków. Pojawiły się także dodatkowe regały w strefie drogeryjnej, gdzie dostępne są kosmetyki do makijażu, ekologiczne środki czystości i orzechy piorące. Delikatesy Organic Farma Zdrowia w CH Arkadia to największa placówka sieci w Polsce.

W marcu firma zmodernizowała swój najstarszy sklep – w CH Wola Park w Warszawie. Zarząd sieci planuje dokonać podobnej rewitalizacji także w innych swoich placówkach. W drugim i trzecim kwartale tego roku modernizacji zostanie poddanych 4-5 delikatesów.

Organic Farma Zdrowia posiada delikatesy działające na terenie całej Polski oraz prowadzi sprzedaż internetową. Obecnie sieć ma 21 sklepów w dziewięciu miastach naszego kraju. Jej oferta handlowa zawiera cztery tysiące produktów pochodzących od producentów żywności ekologicznej i naturalnej w Polsce i Europie, w tym ponad 300 produktów pod markami własnymi. Spółka chce konsolidować rynek ekologicznych i prozdrowotnych produktów spożywczych, a także rozwijać działalność dystrybucyjną obok detalicznej.