Tablice informacyjne z tej serii powstały z myślą o obiektach, w których oprócz praktyczności wymagana jest także estetyka. Mogą być stosowane w biurowcach, centrach handlowych, teatrach. Oprawy LED Informatico stanowią uzupełnienie dotychczasowej serii LED Cristal by Jaco Designe, przeznaczonej do podświetlania ciągów komunikacyjnych, schodów, mebli i ścian. Zostały wyprodukowane w oparciu o technologię diod LED.

Tablice informują o miejscu ich zastosowania (wejście, wyjście awaryjne, pierwsza pomoc, itd.) oraz o identyfikacji z obiektem, w którym zostały użyte (np. nazwa hotelu, firmy, działu). Nowe rozwiązania mogą świecić całą dobę dzięki zastosowaniu minimalizujących pobór energii elektrycznej diod LED. Zaprojektowane przez Jaco Designe oprawy z serii Live, Cristal i Steps wykonane są ze stali, metalu, aluminium i szkła akrylowego.

Firma oferuje ponadto nowy model Hermetico, przeznaczony do oświetlania i konstruowania efektów świetlnych na zewnątrz budynków.

Britop Lighting sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Grupy Britop International GMBH z siedzibą w Brilon (Nordrhein Westfalen), firmy działającej w branży oświetleniowej, zajmującej się produkcją oraz projektowaniem oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego, użytkowego i meblowego.