Tradycyjne Jadło to firma produkująca i sprzedająca mięsa, wędliny oraz podroby według tradycyjnych receptur. W jej sklepach nabyć można szynki i polędwice, wiele gatunków kiełbas, a także szereg produktów pakowanych. Technologia wykorzystywana do ich tworzenia zgodna jest z obwiązującymi, w Unii Europejskiej, przepisami. A proces ich powstawania jest monitorowany zgodnie z wymogami HACCP.

Sklepy pod szyldem Tradycyjnego Jadła znajdują się m.in. w: King Cross Marcelin, M1 w Poznaniu, centrum handlowym ETC w Swarzędzu, Galerii Pestka oraz w Centrum Skorosze w Warszawie.

Obecnie w Galerii Przymorze prowadzona jest rekomercjalizacja. King Sturge, firma zarządzająca centrum, zapowiada kolejne otwarcia powiązane z tym procesem.

 Galeria Przymorze zlokalizowana jest w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych, u zbiegu ulic Obrońców Wybrzeża i Chłopskiej. Dziesięcio -minutową strefę dojazdu zamieszkuje 141 tysięcy osób, a osiemnasto – minutową ponad 319 tysięcy Wśród większych najemców obecnych w galerii są min.: E.Leclerc, Decathlon, C&A, , Rossmann, Empik, Deichmann, CCC, Takko Fashion, ReKids House, Cropp Kino 5D, Drogeria Natura, Vission Express. Całość mieści się na powierzchni ponad dwadzieścia siedem tysięcy metrów kwadratowych.