Pawilony Rosa w Radomiu zlokalizowane są w sąsiedztwie centralnego deptaka – ul. Żeromskiego. Główne wejście do budynku znajduje się u zbiegu ulic Witolda i Stańczyka. Jak zaznacza inwestor, projekt powstaje w miejscu z tradycjami handlowymi. Na działce tej znajdowały się wcześniej parterowe pawilony handlowe. W ich miejsce, już niebawem, pojawi się czteropoziomowy budynek. Sprzedaż lokali już się rozpoczęła.

Na parterze obiektu wolna pozostaje jeszcze powierzchnia 650 metrów kwadratowych (istnieje możliwość podziału), a także przestrzeń na dwa małe lokale – około ośmiu- i dziesięciu metrów kwadratowych. Inwestor przyznaje, że najchętniej wprowadziłby w tym miejscu sieć spożywczą. Aktualnie toczą się rozmowy z potencjalnymi najemcami.

Pierwsze piętro zostało przeznaczone na biura i lokale medyczne (od 82 do 204 metrów kwadratowych w formacie "open space"). Drugie piętro jest już w całości sprzedane. Na dwóch tysiącach metrów kwadratowych będzie działać fitness, siłownia i sauny. Atrakcją mają stanowić również trzy boiska do squash – to jedno z pierwszych tego typu miejsc w Radomiu. Ostatnią kondygnacją stanowi poddasze – na powierzchni około 900 metrów kwadratowych powstaną lokale przeznaczone pod restauracje. Ich właściciele zyskają również dostęp do dwóch dużych tarasów z widokiem na panoramę miasta.

W planie jest również budowa parkingu. W dwupoziomowym garażu podziemnym znajdą się 103 miejsca postojowe. Kolejnych 85 (publicznych) mieści się wzdłuż ul. Witolda i Stańczyka.