Centrum Zakupów w Zgierzu zostało zlokalizowane przy ul. Łódzkiej 77/79. Kompleks handlowy będzie skupiał marki z wielu branż. Poza spożywczym Tesco i salonem wyposażenia wnętrz Jysk, w nowym  centrum handlowym będzie działał również sklep sieci drogeryjnej Rossmann. Pojawi się tu również Apteka Cosmedica, która uruchamia właśnie swój 16 salon w Polsce. Natomiast obuwie oraz dodatki będzie można nabyć w sklepach sieci Deichmann oraz CCC.

W dniu oficjalnego otwarcia na terenie centrum będzie można nie tylko zrobić zakupy, ale również wziąć udział zaplanowanych atrakcjach. Dla pierwszych klientów przewidziano m.in.pokazy żonglerki połączone z warsztatami, pokazy szczudlarzy i naukę chodzenia na szczudłach.

Inwestorem Centrum Zakupów jest warszawska spółka NAP Invest Beta należąca do Grupy NAP Invest. Jest ona inwestorem i deweloperem obiektów handlowych mieszkaniowych na terenie całego kraju. Grupa NAP jest właścicielem Galerii Rembielińska w Warszawie, w której działają między innymi delikatesy spożywcze Delima, drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, sieci handlowe C&A, CCC i RTV Euro AGD oraz klub PURE Fitness. W tym roku firma planuje rozpoczęcie trzech inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Lublinie.