Nowy najemca wynajął w Manufakturze 18 metrów kwadratowych powierzchni. Salon znajduje się na parterze blisko głównego wejścia do galerii handlowej od strony rynku.

Kolekcje biżuterii Giorgio Martello Milano inspirowane są Mediolanem, jego nowoczesną architekturą i wyjątkowym designem. Międzynarodowy zespół projektantów tworzy wyroby jubilerskie, które odzwierciedlają kosmopolityczny charakter miasta.

W łódzkim butiku firmy znaleźć 2,5 tysiąca produktów, w tym ponad 900 wzorów zawieszek typu charms. W sklepie królować będzie przede wszystkim biżuteria srebrna, ale w ofercie Giorgio Martello Milano znajdzie się także wybór naszyjników i zawieszek z pereł. W salonie dostępna będzie również specjalna linia przeznaczona dla odważnych mężczyzn.  

Centrum handlowe Manufaktura zlokalizowana jest w Łodzi, pomiędzy ulicą Zachodnią, Ogrodową, Drewnowską i Karskiego. W galerii znajduje się około 260 sklepów (w tym dwa hipermarkety). A dodatkowo: centrum rozrywki i rekreacji (w tym kino z 15 salami, w tym jedna z trójwymiarowym ekranem 3D, arena do jazdy na rolkach, kręgielnia, sztuczna ściana wspinaczkowa, fitness klub i skate park oraz kompleks około 60 restauracji oraz kawiarni. Rynek Manufaktury to także miejsce organizacji licznych imprez promocyjnych.