Po kilku miesiącach remontu związanego z pojawieniem się nowego najemcy w lokalu H&M, wszystkie prace dobiegają końca. Trwa doposażanie i dostawy towaru. Salon w Galerii Zielonej, będzie oferował odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Firma H&M jest jednym z największych producentów odzieżowych na świecie. Placówki sieci oferują odzież damską, męską i dziecięcą. H&M powstał w 1947 r. w Szwecji i początkowo funkcjonował pod nazwą „Hennes”, sprzedając tylko ubrania dla kobiet. Po połączeniu z firmą Mauritz Widforss w 1968 roku kolekcje powiększyły się również o asortyment dla panów. Marka jest obecna w 40 krajach. W Polsce pod jej szyldem działa 77 sklepów. W całym kraju – w salonach oraz centrum dystrybucyjnym – spółka zatrudnia blisko 5 tysięcy osób. Pierwszy sklep sieci w Polsce otwarto w 2003 roku w CH Wola Park w Warszawie. 

Centrum Handlowe Ferio Zielona znajduje się w Puławach przy ul. Lubelskiej 2. W dwupoziomowym obiekcie działają takie sklepy jak: Empik, Monnari, CCC, Deichmann, Media Expert, Takko Fashion. Ponadto na dachu galerii znajduje się lodowisko. Zarządcą obiektu jest Prospero Consulting. Galeria należy do sieci centrów handlowo – usługowych Ferio, których właścicielem jest austriacki deweloper RE Project Development. Aktualnie firma posiada także obiekt w Szczecinie (w trakcie realizacji), galerię w Koninie, Ferio Gaj we Wrocławiu oraz centrum w Legnicy.