Nowy produkt firmy POSNET

Urządzenie zaprojektowane zostało w celu zwiększenia komfortu użytkownika. Wyposażone jest we własne zasilanie, doskonale sprawdza się w pracy mobilnej lub stacjonarnej w niewielkich placówkach usługowych i handlowych. Dodatkowym jego atutem jest łatwość obsługi i wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych a także ciekawy, nowoczesny design. Drukarka TEMO HS EJ jest urządzeniem wielowalutowym (gotowa na eurofiskalizację), posiada możliwość drukowania faktur VAT oraz elektroniczną kopię paragonu.

Posnet Polska S.A. to firma z polskim kapitałem, tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży. Istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Główna siedziba firmy w Warszawie, poza biurem, obejmuje również pion konstrukcyjny, w którym projektowane są nowe urządzenia oraz ich oprogramowanie, dział produkcji z halą montażową i linią testów, a także serwis i magazyn centralny. W 2010 roku zakończono rozbudowę głównej siedziby w Warszawie przy ul. Municypalnej.
Posnet dysponuje bardzo szeroko rozwiniętą siecią dystrybucji urządzeń w kraju. Składa się na nią sześć własnych oddziałów(Warszawa, Wrocław, Łódź, Katowice, Lublin, Gdańsk) oraz ponad dwa tysiące partnerów, którymi są wykwalifikowane firmy dealerskie.