Supersam Katowice

Spółka obecnie przygotowuje trzy projekty handlowe: budowę Supersam w Katowicach oraz Pasażu Victoria w Lublinie oraz modernizację Domu Handlowego Krakus w Krakowie. Podczas wrześniowego Forum CDI zaprezentuje obiekt w Katowicach.

– Nasza obecność na targach jest związana głównie z projektem CH Supersam. Będzie to średniej wielkości centrum z ofertą handlową skierowaną szczególnie do młodych ludzi. Chcemy zapewnić im szereg atrakcji w postaci stałych oraz cyklicznych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Supersam będzie łączył w sobie funkcje handlową, rozrywkową oraz zapewniał możliwość spędzenia wolnego czasu w ciekawy sposób. Podczas targów liczymy na zainteresowanie naszym projektem ze strony potencjalnych najemców, którzy planują rozwój swoich sieci na terenie Katowic ¬– mówi Beata Kokeli członek zarządu oraz dyrektor handlowy CDI.
Katowicka inwestycja powstanie w centrum miasta, w pobliżu dworca PKP i PKS. Powierzchnia całkowita centrum wyniesie 46 tys. mkw. W zamierzeniach galeria ma być nowoczesnym, kompaktowym, śródmiejskim centrum typu convenience.

Targi i Konferencja Nieruchomości Handlowych i Inwestycji Shopping Center Forum & Trade Fair dadzą możliwość przyjrzenia się propozycjom nowoczesnych powierzchni handlowych realizowanych przez największych deweloperów polskich i zagranicznych. Spotkanie będzie również okazją do rozmów z przedstawicielami tych firm oraz rozpoczęcia współpracy biznesowej.