Sklep Delta Sport funkcjonuje w CH Ferio od początku istnienia galerii. 14 maja bieżącego roku firma zdecydowała się na otwarcie kolejnego salonu, w którym można kupić rowery, sprzęt fitness marki Kettler, rakiety do squasha i tenisa, rolki, deskorolki, hulajnogi, piłki oraz akcesoria rowerowe i treningowe. Ponadto sklepy tej marki oferują odzież miejską, outdoorową, obuwie, akcesoria pływackie oraz sprzęt trekkingowy.

Firma Delta Sport posiada obecnie sieć 11 placówek, m.in. w: Galerii Biała w Białymstoku, Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, Galerii Mazovia w Płocku, CH Nowy Świat w Rzeszowie, Galerii Copernicus w Toruniu. Powierzchnia handlowa salonów marki waha się w granicach od 160 do 1000 metrów kwadratowych.

Centrum Handlowe Ferio zlokalizowane jest w Starym Mieście przy trasie wylotowej na A2 z Konina. W obiekcie działa ponad 60 butików oraz punkty usługowe. Wśród najemców znajdują się: H&M, Reserved, New Yorker, Orsay, 5.10.15, House, Carry, Empik, Deichmann oraz CCC. Operatorem spożywczym są delikatesy Bomi. Klienci mogą skorzystać z ponad tysiąca miejsc parkingowych. Właścicielem galerii jest firma Rockspring Property Investment Managers, a zarządcą – DTZ. Centrum Handlowe Ferio zostało otwarte w maju 2008 roku.