Firma Prymus AGD otworzy sklep w Dekoradzie – części nowej Galerii Echo dedykowanej wyposażeniu i dekoracji wnętrz. Sklep będzie miał powierzchnię blisko 280 metrów kwadratowych.

Prymus AGD jest firmą obecną na rynku od 1987 roku a specjalizuje się w sprzedaży artykułów kuchennych, w tym porcelany, sztućców, szkła, ceramiki i tekstyliów.

Dekorada to wyróżniona funkcjonalnie i architektonicznie przestrzeń handlowa dedykowana jednej branży. W nowej Galerii Echo w Kielcach, na pięciu tysiącach metrów kwadratowych znajdzie się kilkudziesięciu najemców oferujących produkty i usługi związane z wyposażaniem i dekorowaniem wnętrz. Obecne będą : Cersanit & Opoczno, Fachowiec, Eurofirany by Eva Minge, Abja Meble, Carpet Zone, Babas, Stolwit, Selene, Siedem Pokoi, Terapia Dźwięku, Świat Kuchni by Meblodex, Mituu, Dorma Interior Design, Komandor, Cafe Décor, Art Nuvo, Galeria Angelus, Kalmar, Eurolocum.

W nowym centrum Echo znajdzie się blisko 300 sklepów i punktów usługowych. Na poziomach -1, 0 i +1 przewidziana została bogata oferta handlowa i usługowa. Ostatnią kondygnację przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji 12-torową kręgielnię, siłownię, fitness, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia o powierzchni ok. 300 metrów kwadratowych.