Karuzela Park w Mrągowie mieści się przy ul. Olsztyńskiej tuż obok obwodnicy Mrągowa i ma powierzchnię handlową wielkości 6,5 tysiąca metrów kwadratowych, zaopatrzony jest w parking na 218 miejsc.
Obiekt handlowy w Grudziądzu znajduje się na terenie dawnego Browaru Grudziądz, przy ul. Piłsudskiego i Sikorskiego. Jego powierzchnia handlowa wynosi 7,5 tysiąca metrów kwadratowych. Placówka wypatrzona jest w 160 miejsc parkingowych. Natomiast park handlowy w Żyrardowie stanął przy ul. 1 Maja na terenie dawnej bazy PKS i również ma wielkość 7,5 tysiąca metrów kwadratowych.

Anna Fabianowska, leasing manager Retail Concept zainteresowanie firmy parkami handlowymi tłumaczy w następujący sposób: -Choć udział retail parków w rynku handlowym w Polsce pozostaje na stosunkowo niskim poziomie to jednak spodziewamy się jego stałego wzrostu, ponieważ najemcy wykazują spore zainteresowanie tym formatem.

Firma Retail Concept specjalizuje się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowanie koncepcji architektoniczno-hanlowych, a także badanie rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.