Sztandarowy projekt Sanova

Strategię rozwoju potwierdza prezes P.A. Nova Ewa Bobkowska. – Na nasze plany składają się zarówno projekty budujące portfel własny, jak i obiekty budowane z przeznaczeniem na sprzedaż. Zaznaczyć trzeba, że realizujemy także projekty dla naszych głównych partnerów, czyli Tesco, Kauflandu i Netto. Podjęliśmy też rozmowy z E.Leclerc i Leroy Melin, liczę że negocjacje zaowocują w najbliższym czasie konkretnymi umowami – informuje w rozmowie z Retailnet.pl.

P.A. Nova SA jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Struktura organizacyjna firmy, w skład której wchodzą działy: deweloperski, budowlano-wykonawczy, projektowo-architektoniczno-urbanistyczny oraz systemów informatycznych, pozwala na realizację i obsługę całości procesu budowlanego. Spółka sukcesywnie powiększa również własny portfel inwestycyjny. W ubiegłym roku oddała do użytku Galerię Sanowa w Przemyślu. Aktualnie skoncentrowana jest m.in. na projekcie Odrzańskich Ogrodów w Kędzierzynie Koźlu.

Przedstawiciele firmy potwierdzili już swój udział w zbliżającej się konferencji i targach Shopping Center Forum & Trade Fair. 8-9 września – zwłaszcza najemcy – będą mogli liczyć na bezpośrednie spotkanie z inwestorem. Impreza odbędzie się w warszawskim hotelu Hilton.