Sklep TK Maxx w krakowskim centrum położonym przy ul.Kamieńskiego 11, będzie dysponował powierzchnią 2 495 metrów kwadratowych i będzie dwunastym salonem sieci w Polsce. Zatrudnienie znajdzie w nim 49 osób.

Natomiast placówka z zabrzańskiego M1, zlokalizowanego przy ul.Plutonowego R. Szkubacza będzie miała 1 956 metrów kwadratowych powierzchni. Pracę w niej znajdzie 41 osób.

W obu sklepach klienci znajdą dział damski, męski, dziecięcy, akcesoria, obuwie oraz artykuły gospodarstwa domowego i wystroju wnętrz.

Wszystko wskazuje na to, że otwarcie sklepów w Krakowie i Zabrzu, to dopiero początek rozszerzania zakresu  działalności firmy. Zarząd TJK, właściciela TK Maxx, twierdzi, iż chce, by do końca roku na mapie Polski widniało 17 placówek sieci. Kolejne salony będą sukcesywnie pojawiać się w Kielcach, Wrocławiu, Opolu i Gdańsku.

Dodatkowo, jak już informowaliśmy, firma TJX, stworzy,na Psim Polu w północnej części Wrocławia, centrum dystrybucji, magazynowania i przygotowania produktów. Powstanie tu obiekt o powierzchni 25 tysięcy metrów kwadratowych.

Firma TK Maxx prowadzi handel detaliczny metodą ,,off-price", czyli po obniżonych cenach. Dzięki działalności „bez niepotrzebnych dodatków" i po niskich kosztach, TK Maxx jest w stanie zapewnić ciągle zmieniającą się ofertę produktów w przystępnych cenach – do 60 procent taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.