Jest to pierwsza restauracja sieci Zen Thai w Trójmieście. Lokal w Centrum Handlowym Osowa zajmuje powierzchnię 67 metrów kwadratowych. Czynny jest codziennie w godzinach otwarcia galerii.

– Poszerzanie oferty restauracyjnej centrum to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego rozszerzamy nie tylko naszą ofertę handlową, ale także gastronomiczną – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Na ofertę gdańskiej galerii – poza częścią restauracyjną – składa się przestrzeń modowa, usługowa i rozrywkowa. W sumie działa tu prawie 70 sklepów. Obecne są: Rossmann, Sephora, Duka, CCC, Deichmann, Go Sport, Carry, Monnari, House, Lee/Wrangler, a także RTV Euro AGD, Jysk, ABRA czy In Decor. Natomiast operatorem spożywczym w centrum jest hipermarket REAL – największy punkt w Trójmieście.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie.
Właścicielami obiektu są dwie firmy: Pradera i IVG, natomiast całym projektem zarządza spółka Apsys.