Nowy obiekt handlowy powstanie w Tczewie przy ulicach: Pomorskiej i Gdańskiej. Galeria Kociewska ma być obiektem czterokondygnacyjnym z jednym poziomem podziemnym, na którym zostanie zlokalizowany parking. Powierzchnia całkowita centrum to około 26 tysięcy metrów kwadratowych, a powierzchnia handlowa obiektu wyniesie około 14 tysięcy metrów kwadratowych. W centrum znajdzie się miejsce dla 80 sklepów, w tym marketu spożywczego, salonów odzieżowych i obuwniczych. W Galerii Kociewskiej zaplanowano także strefę gastronomiczną oraz rozrywkową – w obiekcie powstanie kino Helios. Inwestorem tczewskiego centrum jest Biuro Prawno-Finansowe Inwestor z Bielska Białej. Obiekt wybuduje firma Dekpol.

Spółka Inwestor ma już na swoim koncie kilka projektów handlowych. W trakcie realizacji jest Galeria Kamienna w Starachowicach. Będą to dwa trzykondygnacyjne budynki z parkingami otwartymi. Powierzchnia całkowita nowego centrum wyniesie ponad 9,4 tysięcy metrów kwadratowych.

Firma Inwestor zajmuje się działalnością finansową, w tym obrotem i pośrednictwem w obrocie papierami wartościowymi oraz przedwojennymi obligacjami. Spółka działa także na rynku nieruchomości we wschodniej i centralnej Polsce. Jej sztandarową inwestycją jest położone w ścisłym centrum Białej Podlaskiej centrum handlowe Rywal o powierzchni 13,5 tysięcy metrów kwadratowych oraz położone w centrum Skarżyska-Kamiennej centrum handlowe Hermes o powierzchni 13,8 tysięcy metrów kwadratowych.