W swoich butikach Diva prowadzi aktualnie sprzedaż biżuterii eksponowanej w ramach siedemnastu kolekcji, w obrębie których tworzone są: serie odpowiadające aktualnym trendom, wzory uniwersalne, a także modele klasyczne. Każda seria to około 50 elementów, co dwa-trzy tygodnie uzupełnianych o nowe fasony.

Marka Diva zadebiutowała w Polsce w 2010 roku. Pierwszy sklep z biżuterią Divy powstał w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie firma posiada około 14 butików zlokalizowanych głównie w galeriach. Sieć koncentruje się zatem przede wszystkim na otwarciach w centrach handlowych, wybierając lokale o powierzchni od 25 do 50 metrów kwadratowych.

Galeria Łódzka istnieje na rynku od 2002 roku. Znajduje się przy jednaj z największych arterii miasta – Alei Piłsudskiego oraz w sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej. Centrum ma 45 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Na trzech kondygnacjach mieści się 160 sklepów, butików, kawiarni i restauracji. Operatorem spożywczym w centrum jest sieć Tesco. Wśród najemców galerii można wymienić m.in.: H&M, New Look, Peek & Clopenberg, Reserved, Zara, W.Kruk, Empik, Douglas oraz Deichmann. Do dyspozycji klientów pozostaje czteropiętrowy parking na 1400 miejsc.