Sklep zostanie zlokalizowany na parterze centrum handlowego Magnolia Park, w bliskim sąsiedztwie drogerii sieci Sephora i vis a vis sklepu z odzieżą Reserved. W ten sposób Claiere’s, która posiada obecnie ponad 1000 salonów w Europie i około 3000 na całym świecie, otworzy dzięwiąty obiekt handlowy w naszym kraju.

Firma Claire’s oferuje produkty kierowane głównie do nastolatek i młodych kobiet – naszyjniki, kolczyki, bransoletki, akcesoria do włosów, obuwie, torebki, opaski, szale, kosmetyki, itp.

We wrocławskim Magnolia Parku – w tym samym segmencie modowym, co Claire’s – działają już sklepy z biżuterią i akcesoriami, takie jak Bijou Brigitte, By Dziubeka, Every Woman, Lolita czy Six.

W sumie centrum handlowe dysponuje przestrzenia dla 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Na łącznej powierzchni 74 400 metrów kwadratowych dostępne są takie marki jak: Aldo, Almi Decor, Denon, Esprit, Eva Minge, Gabor, Home&You, Peek&Cloppenburg, Promod, Reserved, Saturn, Swiss, W.Kruk, Zara, kino Helios, hipermarket TESCO. W Magnolia Park mieści się również kino 5D, jedyne we Wrocławiu. Dodatkowo w strefie rozrywkowej umiejscowiono ściankę wspinaczkową oraz amfiteatr, w którym odbywają się koncerty, pokazy mody i akcje marketingowo-promocyjne.