Aranżacja sklepu będzie utrzymana w nowoczesnym stylu. Właściciele postawili na designerski charakter wnętrza a w celu zapewniania funkcjonalności salonowi zostanie on podzielony na kilka sekcji tematycznych. Oferta ma być dostępna w sektorach: Miss Go – strefa dla kobiet; Go Man – dział dla mężczyzn; Go Run – sekcja dla osób poszukujących ubrań i akcesoriów do biegania; Go Foot – wszystko skierowane do miłośników piłki nożnej; a także Go Swim – sekcja dla entuzjastów pływania.

Go Sport jest francuska grupą kapitałową zajmującą się dystrybucją artykułów sportowych. Działa ona w pięciu krajach świata – Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W sumie sieć skupia ponad 350 sklepów. W Polsce Go Sport otworzył filię w 1998 roku. Ponad dziesięcioletnia współpraca z naszym krajem zaowocowała otwarciem około 25 placówek handlowych, głównie w dużych miastach.

Nowy najemca w Blue City dołączy do grupy około 200 innych właścicieli sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, którzy w galerii prowadza działalność handlową w obiekcie czwartej generacji (łączącym w sobie poza funkcją handlową, również ofertę rozrywkową i przestrzeń biurową). 

Centrum Handlowe Blue City znajduje się w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 179. Jego całkowita powierzchnia wynosi 185 tysięcy metrów kwadratowych, z czego powierzchnia najmu to około 65 tysięcy metrów kwadratowych. Właścicielem i zarządcą centrum handlowego jest Blue City sp. z o.o.