Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina stanowią trzy hale: Kijowska, Lwowska i Doniecka, które łącznie zajmują 45 tysiecy metrów kwadratowych.
Termin otwarcia Hali Kijowskiej zaplanowano na 30 czerwca bieżącego roku. Zarządcą obiektu jest Waimea Property Management. Kompleks pomieści około 100 sklepów. Już wiadomo, że umowy najmu podpisały takie marki jak Gatta, Fratelli, Kastor czy Domex. W obiekcie znajdzie się także miejsce na lokale gastronomiczne. 550 metrów kwadratowych  zajmie sieć kijowskich restauracji East Rest.
Prace związane z budową Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina trwają od listopada 2010 roku. Ostateczne jego oddanie do użytku ma nastąić w czerwcu tego roku. Kompleks położony jest przy powstającej autostradzie A4, 80 km od Rzeszowa. Dużym atutem Centrum jest jego lokalizacja. Obiekt mieści się w odległości około trzech km od największego przejścia granicznego z Ukrainą – w Korczowej. Tuż przy najdłuższej trasie transeuropejskiej E40 i głównym szlaku komunikacyjnych, który łączy Europę Zachodnią z Ukrainą. W strefie zasięgu Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina mieszka ponad dwa miliony potencjalnych klientów. W pierwszej strefie zasięgu centrum znajduje się 15 miast o łącznej liczbie mieszkańców ponad 350 tysięcy. Odległość obiektu od Lwowa i Rzeszowa to niecałe 80 km, od Przemyśla około 20 km.
Generalnym wykonawcą jest  firma Rex-Bud Sp. z o.o. Projekt inwestycji powierzono firmie Kaniewski i Łuszczyński Architekci. Za proces komercjalizacji odpowiedzialna jest spółka Brabant we współpracy z firmą Doradztwo Inwestycyjne Sławomir Godyń.