Aktualnie Galeria Malborska wynajęta jest w około 93 procentach. Wolne pozostały już tylko dwa lokale. Jeden, o powierzchni 31 metrów kwadratowych, znajduje się na poziomie „+1”. Jak poinformował Mariusz Tuszakowski, odpowiedzialny za wynajem obiektu, trwają już wstępne rozmowy z firmą, chcącą wprowadzić tu swoją markę. Szczegółów negocjacji Tuszakowski na razie nie chce jeszcze zdradzać, czekając na ich finalizację. Jednak w Galerii Malborskiej na najemcę czeka jeszcze jeden lokal. Wolne 51 metrów kwadratowych znajduje się na poziomie „+2”.

Do niedawna w obiekcie niezajęty pozostawał jeszcze jeden lokal. Został już jednak wynajęty przez firmę Komex, która najprawdopodobniej pod koniec czerwca uruchomi sklep z akcesoriami i odzieżą dziecięcą marki 5.10.15. Salon zajmie przestrzeń 136 metrów kwadratowych.

Galeria Malborska należy do Mat Investment Sp z o. o. i Wspólnicy Sp.K. Obiekt zlokalizowany jest w Malborku przy ul. Mickiewicza. Galeria zasięgiem obejmuje około 140 tysięcy mieszkańców okolicznych powiatów: nowodworskiego, kwidzyńskiego, sztumskiego i malborskiego.

Klienci mają tu dostęp do sklepów takich sieci jak House, Cropp, Alex Sport, Big Star, Solar, London Fashion, Funk’n’Soul, Makalu, Traffic Colection, Junior, Halszka, Triumph.