W nowo otwartym Dziale Ogród dostępne są takie produkty jak: mała architektura, rośliny, ogrodzenia, kostki brukowe.

Powiększenie marketu budowlanego PSB Mrówka to kolejna inwestycja tego typu. Wcześniej, podczas rozbudowy galerii, sklep został powiększony o 500 metrów kwadratowych. Obecnie zajmuje 2,7 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni handlowej.

Inwestor ciechanowskiego centrum, firma Rolbud, zapowiedział niedawno dalsze powiększenie obiektu. Obecna galeria handlowa o powierzchni 13 tysięcy metrów kwadratowych wzbogaci się o retail park, który będzie miał około 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Projekt posiada już większość decyzji administracyjnych, a prace budowlane rozpoczną się w IV kwartale 2011 roku.

Galeria Mrówka mieści się w Ciechanowie przy ulicy Niechodzkiej. W centrum zlokalizowane jest 40 lokali handlowo-usługowych. Obecnie funkcjonują już m.in. sklepy: Marcpol, Media Expert,  Deichmann, Atlantic, Moodo, Ravel, InMedio, Volcano, Miss Trendy. Aktualnie Galeria Mrówka jest wynajęta prawie w 100 procentach. Ostatnia wolna powierzchnia znajduje się w fazie negocjacji z przeznaczeniem na salon odzieżowy o powierzchni około 200 metrów kwadratowych. Od początku roku w centrum pojawiły się takie marki jak: 5.10.15, Quiosque, Puma, Adidas, Galeria Fitness. Firmy wynajęły łącznie powierzchnię 1150 metrów kwadratowych.

Według informacji zarządcy centrum w ostatnich dwóch kwartałach odwiedzalność galerii wzrosła o 20 procent.