Paweł Proński

W mini centrum handlowym będzie funkcjonować 38 sklepów. Średnia wielkość lokali to około 170 metrów kwadratowych. Najmniejsza powierzchnia to 58,4 metrów kwadratowych, a największa – 2 tysiące metrów kwadratowych. Budynek zostanie oddany do użytku w I połowie 2012 roku.

Kompleks mieszkaniowo-usługowy Kaskada na Woli to pierwszy projekt tego dewelopera na warszawskim rynku nieruchomości. Znajduje się jest przy ulicy Sokołowskiej, między ulicami Górczewską i Wolską. W ramach realizowanej inwestycji, poza powierzchnią komercyjną, powstanie 589 mieszkań. Po otwarciu obiekt może funkcjonować pod nowym szyldem, ponieważ deweloper ogłosił konkurs na nową nazwę.

Gant Development SA to holding spółek celowych, które od 1998 r. prowadzą działalność deweloperską. Aktywność spółki koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój. Spółka zrealizowała z kilkanaście inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, w tym zmodernizowane i otwarte w 2008 roku Centrum Handlowe Marino we Wrocławiu, którego inwestorem i zarządcą jest firma Rafael Investment, należąca do struktur holdingu.