Galeria Kaskada

Salon z bielizną serbskiej firmy Extreme Intimo znajdzie się na pierwszym piętrze galerii handlowej Manufaktury, a jego powierzchnia będzie wynosić 50 metrów kwadratowych. Będzie to nie tylko pierwszy w Łodzi ale i w całej Polsce sklep tej sieci.

Jako kolejny, już 18 czerwca otwarty zostanie sklep rodzimej marki Taranko. Zlokalizowany on będzie na pierwszym piętrze galerii handlowej i będzie miał powierzchnię 156 metrów kwadratowych. W jego ofercie znajdą się klasyczne ubrania dla pań.

Natomiast otwarcie butiku włoskiej firmy Liu Jo planowane jest na 23 czerwca. Mieścić się on będzie na parterze, w pobliżu wejścia do galerii handlowej Manufaktury, a jego powierzchnia całkowita wyniesie 85 metrów kwadratowych. Znaleźć w nim będzie można klasyczną i nowoczesną odzież dla kobiet.

Manufaktura to jedno z największych w Polsce i Europie centrum rozrywkowo, rekreacyjno, handlowych w Polsce i Europie. Powstała w miejscu zrewitalizowanej Izraela Poznańskiego, na powierzchni około 27 hektarów. Zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Zachodnią, Karskiego i Drewnowską. Część obiektu stanowi nowoczesna, zbudowana ze stali i szkła galeria handlowa. W centrum poza sklepami są także kino Cinema City oraz centrum rekreacyjne.